Приклади застосування XYPEX з усього світу

Від будівництва станцій метро до гідроізоляції резервуарів, від укріплення мостів до ремонту фундаментів – продукти Xypex (Ксайпекс) виявили себе ефективними в різних галузях та проектах по всьому світу.
Одним з важливих типів проектів, особливо враховуючі виклики, що стоять перед нашою країною останні роки, де властивості Xypex виявилися дуже ефективними – це гідроізоляція укриттів.
Більше проектів із застосуванням Xypex можна знайти на офіційному веб-сайті Xypex Chemical Corporation:
https://www.xypex.com/projects/global-projects

 

Будинок в с.Чайки, Київська область

Підвал приватного будинку постійно страждав від протікань під час дощових опадів та танення снігу. Інші методи гідроізоляції, котрі були використані раніше – не спрацювали.

Наша компанія запропонувала комплексне рішення, яке передбачало реконструкцію підвалу з використанням високоефективних матеріалів від Xypex. Для гідроізоляції між бетонними блоками був використаний Xypex Patch’n Plug, що забезпечив герметичність з’єднань, та Xypex Concentrate для обробки поверхні бетонних блоків.

Матеріали Xypex були вибрані завдяки їх унікальним гідроізоляційним властивостям, які дозволяють ефективно протистояти проникненню вологи та забезпечують тривалий захист. Результатом нашої роботи стало повністю усунене протікання у підвалі, що підвищило комфорт та надійність приватного будинку для його власників.

Історичний будинок в центрі Києва

Для відновлення підвалу в історичному будинку в центрі Києва були використані матеріали Xypex. Цей будинок був споруджений наприкінці 19-го століття та періодично реставрувався. Протікання підвалу виникало після дощів та сніготанення, через що цей простір тривалий час залишався без використання.

Компанія, що має офіс у цьому будинку, вирішила відновити підвал для використання його як укриття, вибравши матеріали Xypex як найкраще рішення для цієї мети.

Бетонні плити та підлоги були оброблені Xypex Concentrate та ремонтною сумішшю Patch and Plug, а цегляні стіни покривалися цементною штукатуркою та оброблялися Xypex Concentrate.

Ефективність гідроізоляції за допомогою матеріалів Xypex була підтверджена тим, що підвал залишався сухим навіть після сильних дощів.

Укриття в школі, м. Житомир, Україна

Підвальне приміщення в одній із шкіл м. Житомир було облаштоване для використання в якості укриття під час повітряних тривог. Через проблему з ґрунтовими водами та під час дощів, стіни приміщення суттєво набирали вологу. Для того, щоб діти могли знаходиться в комфортних та безпечних для здоров’я умовах, було проведено ряд комплексів по гідроізоляції укриття.

Xypex Patch’n’Plug було використано для ремонту і гідроізоляції тріщин, стиків та швів.

Для надійної гідроізоляції стін, стелі та підлоги було вирішено застосувати Xypex Concentrate.

Кесон для свердловини

Це ключова складова для забезпечення доступу та управління водною свердловиною. Проте, виникла нагальна проблема: неконтрольоване проникнення води в кесон.

Наша партнери вирішили цю проблему, використовуючи надійні матеріали від Xypex. Було застосовано Xypex Patch’n Plug та Concentrate для герметизації та зміцнення кесону. Матеріал Xypex добре відомий своєю унікальною гідроізоляційною властивістю, яка дозволяє витримувати водний тиск і запобігти проникненню води.

Укриття офісного центру

Xypex Concentrate та Patch’n Plug були використані для гідроізоляції приміщення паркінгу офісної будівлі, яке використовувалося як укриття.

Підвал приватного будинку

Ремонт та захист підвалу від води проводилися за допомогою Xypex Concentrate та Patch’n Plug. Для гідроізоляції між бетонними блоками був використаний Xypex Patch’n Plug, що забезпечив герметичність з’єднань, та Xypex Concentrate для обробки поверхні бетонних блоків.

Ремонт підвалу

Після ретельного обстеження було виявлено просочування води під плиткою та штукатуркою в підвальному приміщенні. З цією метою було вирішено провести демонтаж старих матеріалів та ретельно очистити поверхню перед нанесенням гідроізоляційних матеріалів Xypex (гідропломби Patch‘ n Plug та покриття Concentrate) для надійного захисту приміщення від вологи.

Гідроізоляція підвалу

Для захисту льоху від вологи та плісняви було проведено комплекс робіт з облаштування гідроізоляції з використанням продуктів Xypex (Ксайпекс).