Використання Xypex

НА НОВИХ ОБ’ЄКТАХ

Матеріали Xypex все частіше використовуються для захисту несучих конструкцій нових будівель. Перевагами їх використання є значне скорочення часу будівництва, спрощення проекту та, нарешті, значне скорочення суми, необхідної для повного захисту основ.

На нових об'єктах

Весь асортимент продукції Xypex можна використовувати для обробки нових споруд. Для нанесення на горизонтальні поверхні можна використовувати Xypex Admix, Xypex Concentrate або Xypex DS-1.

Admix C-1000 (NF) підходить для всіх нових бетонних конструкцій. Він може застосовуватися як на бетонному заводі, під час приготування суміші, так і додаватися в суміш, що транспортується на місці. Використання добавки значно спростить процес будівництва і, зокрема, скоротить час, необхідний забезпечення якісної гідроізоляції.

Покриття Xypex Concentrate та Xypex Modified переважно використовуються при відновленні існуючих конструкцій, але також застосовуються на багатьох нових будівельних майданчиках. Вони особливо підходять для обробки товстих бетонних конструкцій, ліфтових шахт або ділянок із проникною арматурою.

Вони особливо підходять для тих випадків, коли остаточна очищена від пилу поверхня має бути створена безпосередньо на поверхні плити. Затірка DS-1 забезпечує непроникність плити для води з нижньої частини конструкції, а також для рідин, таких як вода або краплі олії з верхньої частини конструкції. При необхідності з’єднання може бути пофарбоване або поставлятися у виконанні з підвищеною стійкістю до стирання.

САНАЦІЯ

Виняткові властивості Xypex дозволяють легко виконувати роботи з відновлення бетону, які інакше були б неможливі або дуже складні та дорогі. Завдяки можливості Xypex проникати в бетонну структуру, можна проводити санацію зсередини бетонної конструкції, включаючи обробку швів, тріщин, гнізд та інших дефектів бетону.

Санація

Бетон будь-якої товщини та віку може бути відновлений, головною умовою є лише статична міцність конструкції.

Відновлення зазвичай проводиться за допомогою матеріалів Xypex Concentrate, Modified і Patch’n Plug.

Кам’яні конструкції також можуть бути відновлені за допомогою спеціальних розчинів, що містять Xypex, абсолютно непроникні для тиску води.

Використання матеріалів Xypex, як у новому будівництві, так і при відновленні, докладно описано в Посібнику з технології Xypex, яке ми із задоволенням надішлемо за запитом.