Відеопрезентації

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

 

Кристалізаційна гідроізоляція бетону Xypex – як працює Xypex?

За допомогою сильно збільшеного зображення одного капіляра анімація ілюструє, як Xypex проникає в бетон і як каталітична реакція, що відбувається в результаті, призводить до утворення нерозчинних кристалів і бетонної структури, яка назавжди залишається водонепроникною навіть при екстремальному гідростатичному тиску.

Антимікробна технологія Xypex Bio-San C500 – для бетонних каналізаційних та стічних конструкцій

Xypex Bio-San C500 – це унікальний спосіб захисту бетону в суворих умовах стічних вод з високим вмістом сірководню, що викликає мікробну корозію. Жодна інша добавка не поєднує потужні антимікробні властивості з технологією кристалічної гідроізоляції Xypex, щоб забезпечити повний захист бетонних каналізаційних та стічних споруд. Анімація описує та наочно демонструє, як Xypex Bio-San C500 вирішує проблему мікробіологічної корозії (MIC) в бетонній інфраструктурі, пов’язаній з каналізаційними системами.

Xypex – Система візуального виявлення – VDS – Робоче місце

Система візуального виявлення Xypex – це проривне рішення для будівельної галузі, що забезпечує безпрецедентну прозорість у перевірці наявності гідроізоляційних домішок Xypex у затверділому бетоні, не змінюючи його властивостей.

ЗАСТОСУВАННЯ ПРОДУКТУ

Xypex – Як відремонтувати протікання та сухі тріщини в бетоні?

У цьому відео показано найпоширеніші методи використання кристалічної технології Xypex для довготривалого ремонту тріщин у бетоні.

Тріщини в бетоні можна ремонтувати, поки вони сухі або активно протікають, за допомогою дещо різних процесів. Це відео охоплює обидва сценарії.

Xypex – Як відремонтувати протікання та сухі бетонні шви?

У цьому відео показано найпоширеніші методи використання кристалічної технології Xypex для довготривалого ремонту швів у бетоні.
Шви в бетоні можна ремонтувати, поки вони сухі або активно протікають, за допомогою дещо різних процесів. Це відео охоплює обидва сценарії.

Інструкції з додавання на сайт домішок Xypex та Bio-San Crystalline

Гідроізоляційну добавку Xypex можна додавати до бетону різними способами. Зазвичай рекомендується, щоб додавання здійснювалося виробником бетону на його заводі.

Однак іноді обставини диктують необхідність додавання добавки Xypex до вже наявного бетону на будівельному майданчику.

У цьому відеоролику показано затверджену компанією Xypex процедуру додавання гідроізоляційної добавки Xypex до готової бетонної суміші.

Додавання домішки Xypex і кристалічного Bio-San до готового бетону

Гідроізоляційну добавку Xypex можна додавати в бетон різними способами. У цьому відео показано кілька найбільш поширених способів додавання гідроізоляційної добавки Xypex в розчинних пакетах або у вигляді сипучого порошку до готового бетону. Хоча показані тут процедури добре зарекомендували себе у всьому світі, будь-який метод додавання Xypex Admix до бетону, який забезпечить повну дисперсію порошку домішки в бетонній суміші, швидше за все, буде прийнятним.

Xypex – як зробити гідроізоляцію стін з газобетонних блоків (СМУ)

Бетонні блоки, часто звані CMU або бетонними блоками, є поширеним будівельним матеріалом, який використовується в багатьох сферах. На жаль, ці матеріали мають різну пористість, що робить їх гідроізоляцію дуже складною, іноді вимагаючи декількох повторних викликів для повної гідроізоляції конструкції. Через високу варіабельність блоків, наведена нижче процедура не гарантує створення водонепроникної конструкції, але досвід компанії Xypex показує, що вона має дуже високий показник успішності в більшості випадків при монтажі з газобетонних блоків. Наступні кроки можуть бути застосовані на позитивній або, частіше, на негативній стороні водонепроникних стін з пінополістиролу.

Наступні кроки можуть бути застосовані на позитивній або, частіше, на негативній стороні водонепроникних стін з пінополістиролу.

Xypex Patch’n Plug – продукт та використання

Xypex Patch’n Plug – це швидкотвердіючий гідравлічний розчин на основі цементу, який зазвичай використовується для швидкого і простого ремонту дефектів бетону, що активно протікають, навіть при високому тиску і потоці води.

Герметизуючі властивості Patch’n Plug посилюються завдяки унікальній кристалічній хімії Xypex, що запобігає дорогим і незручним “зворотним викликам”.

Кристалічна технологія Xypex створює постійний ремонт, який самовідновлюється у присутності води. Xypex Patch’n Plug підходить для використання з питною водою і зазвичай використовується для ремонту водонапірних споруд, таких як водосховища, чисті колодязі та басейни.

Вона також широко використовується для постійного ремонту протікання ліфтових приямків, фундаментів, інженерної інфраструктури та інших заглиблених конструкцій.

Розчинні суміші Xypex Patch’n Plug and Concentrate

У цьому відео показано, як приготувати простий у застосуванні ремонтний розчин з високою кристалічною реактивністю, використовуючи суміші порошків Xypex Concentrate і Xypex Patch’n Plug.
Ці суміші можуть замінити концентрат Xypex у формі Dry Pac, який рекомендується в деяких поширених процедурах ремонту Xypex.

Застосування Xypex DS-1

Xypex DS-1 призначений для нових горизонтальних вирівняних бетонних поверхонь Він доступний як для захисту від води, олії та хімічних речовин, так і в додатковому виконанні з високою стійкістю до стирання.

Застосування Xypex Concentrate та Xypex Modified

Покриття Xypex використовуються на нових та старих конструкціях. Їхня виняткова ефективність та здатність герметизувати систему капілярів бетону проти рідин доведена на багатьох нових та старих конструкціях.

Застосування Xypex Admix

Ксайпекс може застосовуватися в бетонних конструкціях трьома способами, причому застосування добавок є найпоширенішим і найпростішим.