Система Xypex, послуги та гарантія

Технологія XYPEX успішно використовується вже понад 50 років у всьому світі, від станцій метро до басейнів; від мостових конструкцій до фундаментів; від електростанцій і очисних споруд до водоочисних установок і всіх видів резервуарів; канали, конвеєри та багато іншого; це довгий, захоплюючий список, який постійно розвивається.

Технологія кристалізації XYPEX і її здатність вирішувати проблеми гідроізоляції в ситуаціях, коли традиційні системи ізоляції були б слабкими або навіть неефективними, зробили цей тип гідроізоляції та ремонту бетону відомим і популярним на всіх континентах.

Продукція XYPEX тестується в незалежних лабораторіях по всьому світу. Унікальність XYPEX підтверджується високою бездоганністю герметизації та захистом від хімічної агресії. XYPEX також сертифікований як радонова ізоляція. Компанія CSL Products є офіційним дистриб’ютором XYPEX в Україні.

XYPEX для будівельників

CSL Products пропонує технічну допомогу проектувальникам, будівельникам, підрядникам та індивідуальним клієнтам у підборі гідроізоляційних систем та матеріалів XYPEX, щоб обрати найоптимальніше рішення системи XYPEX з точки зору ціни та трудомісткості.

XYPEX для будівельників

На додаток до всебічних технічних консультацій та навчання, ми пропонуємо виконання робіт з гідроізоляції XYPEX, технічний нагляд за роботами, а при використанні гідроізолюючих добавок Xypex Admix, ми забезпечуємо дозування на бетонних заводах або будівельних майданчиках, організацію та технічний нагляд за бетонуванням.

Наші інженери приїдуть до вас у будь-яке місце, щоб допомогти розробити ідеальне рішення для захисту вашої будівлі чи споруди.

Ми працюємо з підрядниками, які використовують продукцію XYPEX по всій країні.

Технологія XYPEX є перевіреною та надійною альтернативою технології водонепроникного бетону (TBW), відомої як “біла ванна”. Подібно до цієї технології, конструкційний бетон з нанесеними продуктами XYPEX бере на себе статичну та герметизуючу функцію, а також забезпечує здатність до самозапечатування тріщин і розривів шириною до 0,4 мм. Це дозволяє, зокрема, скоротити час будівництва, спростити виконання деталей гідроізоляції та значно знизити ризик помилок, спричинених людським фактором під час виконання залізобетонної конструкції.

Система XYPEX складається з кількох компонентів, які забезпечують надійний захист від проникнення води через бетонну конструкцію:

  • Бетон зовнішньої структури підконструкції з добавкою Xypex Admix.
  • Обробка робочих швів герметизуючими прокладками або бентонітовими смугами.
  • Обробка отворів після сполучних стрижнів.
  • Підгонка проникних отворів до елементів системи.
  • Установка багаторазового герметизації деформаційних швів.
  • Без покриття кристалічні утворення стають невід’ємною частиною бетону.

Гарантії

Виробник Xypex Chemical Corporation та Xypex CE гарантують, що продукція XYPEX не має дефектів матеріалу та відповідає заявленій високій якості.

Компанія CSL Products надає гарантії якості на продукцію XYPEX та ізоляцію Xypex для її застосування.
Завдяки нашому багатому досвіду застосування XYPEX, ми знаємо, що матеріали XYPEX можуть надійно та надовго герметизувати та захищати бетонні конструкції. Але що ми вважаємо надзвичайно важливим, то це те, що навіть якщо після впровадження XYPEX виникнуть якісь дефекти, їх можна буде без проблем та затримок усунути зсередини конструкції.

Детальна інформація про технологію та всі матеріали, їх властивості, випробування, інструкції по застосуванню, стандартні деталі ущільнення наведена в Загальному посібнику XYPEX – посібнику з гідроізоляції бетонних конструкцій матеріалами Xypex, яке ми із задоволенням надішлемо вам.